Junior Animator Academy

Priključi se Euroclub timu i stekni iskustvo u animaciji dece.

Imaš 16 godina ili više i govoriš engleski? Nauči da budeš animator i priključi se timu Euroclub-a u organizaciji animacijskog programa u kampu. Stekni vredna znanja i iskustva koje će ti kasnije sigurno koristiti i u tvojoj budućoj profesionalnoj karijeri i poslu.

Zajedno s animatorima-mentorima organizovaćeš dnevne sportsko-zabavne aktivnosti, takmičenja, igre na plaži... dok ćeš se iskusiti i u glumi, pevanju, plesu, radio programu, facebook administraciji, a uveče i u vođenju programa : )

Učestvovanje i uspešna realizacija programa Junior Animator odlična je referenca, jer i mi smo uvek u potrazi za kvalitetnim kadrom za rad u našim letnjim programima. Najbolje kandidate ćemo po punoletstvu zaposliti kao Euroclub animatore.

Termini/ProgramOxford EnglishSportLeadership - skills for lifePhoto/VideoSpyGlamourJunior CounsellorBusinessArt and CraftsItalianGermanFrenchRobotics
Junior (7-12) O O O O O OOOOO
Teen (13-18) O O O O O OOOOO